Kvalitní český výrobce s tradicí více než 70 let

O firmě

Dokonalost ověřená tradicí

Společnost České dřevařské závody Praha, a.s. působí v oboru zpracování dřeva již několik desítek let, konkrétně již od roku 1953. Od původní nosné činnosti – prvotního zpracování dřevní hmoty – došlo k postupnému rozšíření produkce o výrobu stavebně-truhlářských výrobků, tj. oken a dveří, speciální truhlářskou výrobu, výrobu dřevostaveb a lepených dřevěných konstrukcí. Významnou část produkce firmy představuje také výroba vláknocementových desek CEMVIN a výroba plastových oken a dveří.

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B., vložka 515.

České dřevařské závody Praha, a.s. vlastní rozhodující kapitálový podíl ve společnosti LINETA Severočeská dřevařská společnost, a.s.., zabývající se dřevozpracující výrobou a ve společnosti Lesy Pelhřimov, a.s., specializující se na lesnickou činnost, těžbu a podej dřeva apod.

Firemní síť výrobních závodů v současnosti pokrývá střední a severní Čechy.

Usilujeme o to, abychom vyhověli široké skupině zákazníků, od jednotlivých klientů až po střední a velké firmy, a uvítáme jakoukoliv zpětnou vazbu k naší podnikatelské činnosti. Součástí naší nabídky není pouze výroba, prodej a montáž jednotlivých výrobků, ale také konzultace, poradenství a v případě potřeby též nalezení a realizace individuálních technických řešení.

Tradice více než 70 let působení na trhu s dřevařskými výrobky nás zavazuje neustále inovovat a zlepšovat naše výrobky a rozšiřovat nabízené služby.

CERTIFIKÁTY A PROHLÁŠENÍ O SHODĚ

Certifikáty výrobků a prohlášení o shodě na výrobky  Linety SDS  a Českých dřevařských závodů naleznete pod odkazem CERTIFIKÁTY